Poradnia laktacyjna Poznań

Zarówno mama, jak i noworodek muszą opanować sztukę karmienia piersią. Zaufaj specjalistom w mieście Poznań. Poradnia laktacyjna zatrudnia wykwalifikowany personel – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Nasza położna:

  • pomoże przyjąć odpowiednią pozycję w trakcie karmienia
  • poinformuje, w jakich odstępach czasowych karmić dziecko i jak długo powinno to trwać
  • doradzi, jaka dieta będzie odpowiednia dla matki karmiącej
  • powie, jak radzić sobie, gdy maluch nie potrafi ssać piersi, zwyczajnie nie przepada za jedzeniem lub odwrotnie – lubi jeść w nadmiarze
  • pokaże, jak odpowiednio odciągać pokarm laktatorem oraz jak go przechowywać
Skontaktuj się już dziś!

SZKOŁA RODZENIA POZNAŃ

Zapraszamy do poradni laktacyjnej w Poznaniu! Naszą poradnię prowadzą wykwalifikowane położne, które pomagają zarówno przyszłym matkom, jak i tym, które doczekały się już potomstwa. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu poszerzyć swoją wiedzę, czy może masz konkretny problem i szukasz pomocy – nasza poradnia laktacyjna w Poznaniu jest dla Ciebie! W ramach poradni laktacyjnej zapoznamy Cię z zasadami, które mogą pomóc przy pierwszych karmieniach, opowiemy nieco o tym, jak przystawiać maluszka do piersi, co stymuluje produkcję pokarmu i jak poznać, że dziecko się najada. Dodatkowo w poradni laktacyjnej w Poznaniu możesz też zapoznać z takimi zagadnieniami, jak na przykład: odpowiednie pozycje do karmienia, nawał pokarmu, zastój pokarmu, zapalenie piersi, pielęgnacja piersi, odciąganie i przechowywanie pokarmu, żywienie mamy karmiącej czy zakończenie karmienia piersią. Nasza poradnia laktacyjna świadczy usługi na terenie Poznania – jeśli jesteście zainteresowane skorzystaniem z porad lub potrzebujecie pomocy w konkretnej sprawie, skontaktujcie się z nami. Odpowiemy na wezwanie tak szybko, jak tylko to możliwe! Poradnia laktacyjna w Poznaniu pomaga kobietom rozwiązywać problemy o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu możesz liczyć na wsparcie i pomoc wykwalifikowanych kobiet, które zawsze dobrze Ci doradzą. Jeśli masz jakieś pytania co do funkcjonowania poradni, napisz do nas! Jesteśmy tu po to, by pomagać.