Położna środowiskowa Poznań - Konsultacja dla kobiet

Zazwyczaj położna kojarzy się z osobą, która asystuje w trakcie porodu. Jej rola jest jedna znacznie większa. Położna udziela wsparcia kobietom w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych, m. in.:
  • udziela pomocy przy zabiegach higienicznych
  • pomaga przy zmianie opatrunku
  • udziela niezbędnych informacji na temat zasad właściwego odżywiania
  • pomaga w powrocie do aktywności po przebytym zabiegu operacyjnym
  • udziela informacji na temat metod antykoncepcji oraz powrotu do życia seksualnego po operacjach i zabiegach ginekologicznych
  • uczy, jak kontrolować piersi
  • przekazuje informacje na temat radzenia sobie w okresie okołomenopauzalnym i łagodzenia objawów z nim związanych
Skontaktuj się już dziś!

SZKOŁA RODZENIA POZNAŃ

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że położna odgrywa ogromną rolę w życiu każdej kobiety. Kontakt z nią można rozpocząć jeszcze na długo przed zajściem w ciążę. Dzięki temu lepiej przygotujesz się na przyjście na świat dziecka – będziesz odpowiednio odżywiona i dowiesz się, jakie suplementy warto przyjmować dużo wcześniej. Położna w Poznaniu może doradzić kobietom mającym problemy z zajściem w ciążę np. wykonanie odpowiednich badań, które mogłyby wskazywać na ewentualne problemy hormonalne. Dodatkowo położna oferuje wsparcie i szybciej niż inni może zauważyć stany depresyjne czy baby blues u matki. Wszystko dlatego, że w przeciwieństwie do lekarza, położna  w Poznaniu nie tylko czuwa nad stanem zdrowia matki, ale również oferuje wsparcie psychiczne, rozmowę i bliskość. Dzięki temu kobieta zyskuje osobę, na której zawsze może polegać i jednocześnie może mieć pewność, że będzie radzić się u wykwalifikowanej osoby.  Konsultacje dla kobiet w Poznaniu prowadzone są przez doświadczone położne, które służą pomocą w różnym zakresie. Rozmowy mogą dotyczyć zarówno przygotowania do ciąży, samej ciąży, porodu i połogu, jak i opieki nad noworodkiem czy niemowlęciem. Ponadto w ramach konsultacji dla kobiet położna w Poznaniu oferuje również rozmowy dotyczące radzenia sobie w okresie okołomenopauzalnym oraz po operacjach ginekologicznych. Warto korzystać z tych opcji, by dbać o swoje zdrowie w różnym wieku!